Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niepełnosprawność może spotkać każdego, w każdej chwili i nigdy nie jest to powód do „eliminacji”
Zgoda. Ale to jest kwestia wypadku / choroby u człowieka, a nie wad wrodzonych płodu.
"99% aborcji w PL to podejrzenie zespołu Downa." - powiedział ojciec wychowujący dziecko chore na tą chorobę
Wcześniej pisałeś o 40%, zaraz napiszesz o 120%.
zacytowałem wypowiedź europosła (nie statystyki)   - zacznij czytać tekst, nie snuć chore domysły
No ten akurat europoseł zna się na tym, o czym się wypowiada jak świnia na gwiazdach, albo jak żul z blokowiska, którym z resztą jest, jakiego by się tematu nie tknął. XD
... a P0wiedział to "tolerancyjny lewak", o ojcu, który nie zabił swojego dziecka
Nie "nie zabił swojego dziecka", a po prostu z jakiegoś powodu nie zdecydował się na aborcję. Może nawet nie wiedział, że urodzi mu się chore dziecko. A teraz zgrywa specjalistę. Tylko ile on spędza czasu z tym dzieckiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obłuda premiera jest porażajaca!  W środę apeluje o zgodę acw międzyczasie mianuje ideologa nienawisci na ministra edukcji, zrywa kompromis aborcyjny, i odrzuca obywatelską kandydatkę na RPO ! Jak można być takim obłudnikiem !
  to Wy lewacy neomarksiści demolujecie społeczeństwa - od poczatku XX wieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepełnosprawność może spotkać każdego, w każdej chwili i nigdy nie jest to powód do „eliminacji”
Zgoda. Ale to jest kwestia wypadku / choroby u człowieka, a nie wad wrodzonych płodu.
"99% aborcji w PL to podejrzenie zespołu Downa." - powiedział ojciec wychowujący dziecko chore na tą chorobę
Wcześniej pisałeś o 40%, zaraz napiszesz o 120%.
zacytowałem wypowiedź europosła (nie statystyki)   - zacznij czytać tekst, nie snuć chore domysły
No ten akurat europoseł zna się na tym, o czym się wypowiada jak świnia na gwiazdach, albo jak żul z blokowiska, którym z resztą jest, jakiego by się tematu nie tknął. XD
... a P0wiedział to "tolerancyjny lewak", o ojcu, który nie zabił swojego dziecka
 Chwała mu za to. Co nie znaczy, że wszyscy muszą być do tego zmuszani. Ani ty, ani on, ani nikt inny nie ma prawa zmuszać kobiety do takiego, czy każdego innego działania. Zajdziesz w ciążę, to sobie o niej decyduj. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obłuda premiera jest porażajaca!  W środę apeluje o zgodę acw międzyczasie mianuje ideologa nienawisci na ministra edukcji, zrywa kompromis aborcyjny, i odrzuca obywatelską kandydatkę na RPO ! Jak można być takim obłudnikiem !
to Wy lewacy neomarksiści demolujecie społeczeństwa - od poczatku XX wieku
Ależ masz zyty mózg. A w zasadzie połowę mózgu. Bo przecież jak przystaało na prawicowca masz tylko prawą półkulę, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obłuda premiera jest porażajaca!  W środę apeluje o zgodę acw międzyczasie mianuje ideologa nienawisci na ministra edukcji, zrywa kompromis aborcyjny, i odrzuca obywatelską kandydatkę na RPO ! Jak można być takim obłudnikiem !
to Wy lewacy neomarksiści demolujecie społeczeństwa - od poczatku XX wieku
 No bo wcześniej to była rola kościoła i jego wyznawców. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...czas najwyższy zabrać się do pracy: ***apostazja.info
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ile masz lat." - Oblicz sobie z nicka. "Ja jestem żonaty, mam praktycznie dorosłe dzieci, duże doświadczenie zawodowe, dużo podróżuję po świecie (służbowo i prywatnie)." - Jesteś szczęśliwy? Bo ja na twoim miejscu byłbym bardzo, bo masz wszystko co potrzeba, więc nie masz powodu do zmartwień i narzekania, mógłbym ci zazdrościć( oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu) - wszystkiego jak widzę po zacytowanym fragmencie masz dużo, no to człowieku ciesz się, high-life normalnie, szkoda tylko, że masz lewicowe poglądy, może kiedyś zmienisz zdanie( czego ci z całego serca życzę). "Ty jeteś bezdzietnym singlem, zapewne jeszcze dobrze przed trzydziestką." - Zgadza się ale co to ma do rzeczy, ja nic szczególnego nie osiągnąłem poza zdaniem matury i ukończeniem studiów, żyję dość skromnie, nie mam takich luksusów i bajerów co ty i nie narzekam, biorę życie jakie jest. "Różnimy się więc mocno, jeśli chodzi o doświadczenie życiowe." - Zgadza się, tylko ty nie potrzebnie skręciłeś w lewo, ale to nie szkodzi, każdy ma prawo do błędu. Dalej już z tobą dyskutować nie będę, bo szkoda gadać, strzępić ryja., jak to mawiał pewien biznesmen.
Widzisz, lewicowe poglądy nie oznaczają, że jest się złym człowiekiem. Prawicowe też nie. Ale w Polsce pojawiło się - przez działalnia podłej zmiany - zbyt wiele zawiści między ludźmi. Kiedyś się dziwiłem, jak nagle w dawnej Jugosławii mogło dojść do tak krwawych wojen. Dziś w Polsce kaczystów zaczynam to rozumieć. Mam nadzieję, że u nas się to tak nie skończy. A wracając do twojej wypowiedzi. Tak, jestem szczęśliwy. Coś tam osiągnąłem, coś tam mam, ale nie to jest dla mnie ważne. Ważne jest to, bym się czuł bezpiecznie w dobrze zarządzanym moim kraju. Pod rządami PiSu, który tak mocno dzieli ludzi, już się tak nie czuję. Skaczemy sobie do oczu z byle powodu. Przed erą PiSu tego nie było. Młody jesteś, nie pamiętasz więc pierwszych, dwuletnich rządów PiSu. Po jednej głupiej wypowiedzi pana Ziobry niemal stanęła transplantologia. Przez dwa lata narozrabiali, na szczęście nie tak dużo, jak teraz. Teraz kupili ludzi ich własnymi pieniędzmi i rozpieprzyli kraj w niemalże każdej dziedzinie. To jest przerażające. I jeszcze wpieprzają się w każdą dziedzinę życia zwyklych obywateli, jakby stary dziad Kaczyński, który nie wie nic o realnym życiu, miał panaceum na każdy problem. Dyktatorek, odważny zza kordonów policji i prywatnej ochrony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepełnosprawność może spotkać każdego, w każdej chwili i nigdy nie jest to powód do „eliminacji”
Zgoda. Ale to jest kwestia wypadku / choroby u człowieka, a nie wad wrodzonych płodu.
"99% aborcji w PL to podejrzenie zespołu Downa." - powiedział ojciec wychowujący dziecko chore na tą chorobę
Wcześniej pisałeś o 40%, zaraz napiszesz o 120%.
zacytowałem wypowiedź europosła (nie statystyki)   - zacznij czytać tekst, nie snuć chore domysły
Akurat ten europoseł, to autorytetem specjalnym nie jest. I widać, jak się zajmuje swoim dzieckiem dotkniętym zespołem Downa - uciekł z domu w politykę, najpierw do Warszawy, a potem do Brukseli.
trisomia zawsze była tylko pretekstem do zabicia
 No to ile w końcu tych dzieci z zespołem Downa już adoptowałeś? Bo jakoś mi umknęło. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
felipe_96. Trywalizujesz zarówno kwestię ciąży, jak i zagrożenia życia kobiety (choćby orzez ten ból związany z porodem). Widać, że nie towarzyszyłeś kobiecie w czasie ciąży, nie przeżywałeś tych dziewięciu miesięcy, ani porodu. Dlatego mocno spłycasz temat. I to nie ze złej woli, a z braku doświadczenia. Fakt, napisałem, że " większość będzie to miała głęboko w d*pie i odwróci się od rodziców takiego dziecka ". Nie zgadzasz się ze mną, ale potwierdzasz moje słowa, bo czymże innym jest stwierdzenie, że " jest wiele programów wsparcia, fundacji, stowarzyszeń, organizacji i tak dalej, które są w stanie pomóc rodzicom takiego dziecka ". To prawda - jest takich organizacji wiele. Co świadczy o tym, że państwo ma takie dzieci (i rodziny) w d*pie (nie tylko PiSowskie, choć to w szczególności), ale też o tym, że z tą pomocą rodziny nie jest  tak różowo. Zresztą czy naprawdę obarczałbyś bliżsżą o dalszą rodzinę opieką i finansowaniem swojego inepełnosprawnego dziecka? Być może masz kochającą i oddaną rodzinę, ale tak naprawdę nie wiesz, jak zachowałaby się w tak trudnej sytuacji. I życzę ci, byś nigdy nie musiał się o tym przekonać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był trybunał , sądy i praworządność teraz jest wyrok TK , wszystko to preteksty lewactwa do przejęcia władzy w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ ___K___ : "Trywalizujesz zarówno kwestię ciąży, jak i zagrożenia życia kobiety (choćby orzez ten ból związany z porodem)." - Twoje zdanie, ty tak uważasz, chciałbym tylko konkretnej podstawy w tym miejscu, punktu oparcia, w celu mojego odniesienia się. "Widać, że nie towarzyszyłeś kobiecie w czasie ciąży, nie przeżywałeś tych dziewięciu miesięcy, ani porodu." - Zgadza się, ale co to ma do rzeczy, znaczy co? nie mam kompletniej wiedzy?, nie znam się? Jeśli tak to poinstruuj mnie w tych zagadnieniach, chętnie posłucham kogoś doświadczonego. "Dlatego mocno spłycasz temat. I to nie ze złej woli, a z braku doświadczenia." - Gdzie dokładnie spłycam? wskaż proszę. A co do doświadczenia, możesz się podzielić, bo z pewnością masz( ale lepiej tego nie rób, to nie miejsce na dzielenie się takimi intymnymi kwestiami). "To prawda - jest takich organizacji wiele. Co świadczy o tym, że państwo ma takie dzieci (i rodziny) w d*pie (nie tylko PiSowskie, choć to w szczególności), ale też o tym, że z tą pomocą rodziny nie jest  tak różowo." - no to w tej kwestii ja nie mogę robić za pośrednika czy mediatora, bo nie mam żadnych uprawnień, wnioski, zażalenia i inne to adresuj do ludzi władzy, ja z nią nie mam nic wspólnego, sporo jest prawdy w tym co piszesz, choć słownictwo trochę ostre, ale przyznać rację mogę - państwo często zawodzi jeśli chodzi o opiekę nad najbardziej poszkodowanymi przez los ludźmi czy też ich dziećmi. "Zresztą czy naprawdę obarczałbyś bliżsżą o dalszą rodzinę opieką i finansowaniem swojego inepełnosprawnego dziecka?" - Ja sam z siebie nie zepchnąłbym odpowiedzialności za dziecko niepełnosprawne na innych i żądał finansowania ale oczekiwałbym wsparcia czy jakiejś pomocy prosząc o nie - jak nie rodzina to jakieś fundacje, stowarzyszenia, organizacje itp. - no przecież w końcu gdzieś jakieś wsparcie by było, samych egoistów i samolubów ziemia nie nosi przecież, gdyby tak było to nikt za długo by nie pożył. "Być może masz kochającą i oddaną rodzinę, ale tak naprawdę nie wiesz, jak zachowałaby się w tak trudnej sytuacji. I życzę ci, byś nigdy nie musiał się o tym przekonać." - Wiem tylko jedno - w sytuacjach trudnych ludzie, którzy mają choć minimum wrażliwości, empatii, współczucia i dobrą wolę potrafią się jednoczyć i sobie nawzajem pomagać, rodzi się w nich poczucie misji, roztaczają wokół siebie ciepło i mogą na siebie liczyć, przyświeca im poczucie sprawiedliwości, moralnej przyzwoitości i obowiązku wobec bliskiej osoby. Nie szuka się wsparcia u ludzi złych, nikczemnych bo się go nie znajdzie, szuka się wsparcia tam, gdzie miłość i dobroć triumfują.
To nie jest sytuacja trudna. To jest konieczność podporządkowania życia całej rodziy (małżenstwa, ale też ewentualnie rodzeństwa) takiej osobie niepełnosprawnej. To trzeba widzieć na co dzień, żeby zrozumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętaj polityku kiedy naród wku****** kończy się Twój czas na siedzenie przy suto nakrytym z naszych podatków stoliku. Pętla się zaciska wywieziemy was na taczkach ze stanowiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ile masz lat." - Oblicz sobie z nicka. "Ja jestem żonaty, mam praktycznie dorosłe dzieci, duże doświadczenie zawodowe, dużo podróżuję po świecie (służbowo i prywatnie)." - Jesteś szczęśliwy? Bo ja na twoim miejscu byłbym bardzo, bo masz wszystko co potrzeba, więc nie masz powodu do zmartwień i narzekania, mógłbym ci zazdrościć( oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu) - wszystkiego jak widzę po zacytowanym fragmencie masz dużo, no to człowieku ciesz się, high-life normalnie, szkoda tylko, że masz lewicowe poglądy, może kiedyś zmienisz zdanie( czego ci z całego serca życzę). "Ty jeteś bezdzietnym singlem, zapewne jeszcze dobrze przed trzydziestką." - Zgadza się ale co to ma do rzeczy, ja nic szczególnego nie osiągnąłem poza zdaniem matury i ukończeniem studiów, żyję dość skromnie, nie mam takich luksusów i bajerów co ty i nie narzekam, biorę życie jakie jest. "Różnimy się więc mocno, jeśli chodzi o doświadczenie życiowe." - Zgadza się, tylko ty nie potrzebnie skręciłeś w lewo, ale to nie szkodzi, każdy ma prawo do błędu. Dalej już z tobą dyskutować nie będę, bo szkoda gadać, strzępić ryja., jak to mawiał pewien biznesmen.
Widzisz, lewicowe poglądy nie oznaczają, że jest się złym człowiekiem. Prawicowe też nie. Ale w Polsce pojawiło się - przez działalnia podłej zmiany - zbyt wiele zawiści między ludźmi. Kiedyś się dziwiłem, jak nagle w dawnej Jugosławii mogło dojść do tak krwawych wojen. Dziś w Polsce kaczystów zaczynam to rozumieć. Mam nadzieję, że u nas się to tak nie skończy. A wracając do twojej wypowiedzi. Tak, jestem szczęśliwy. Coś tam osiągnąłem, coś tam mam, ale nie to jest dla mnie ważne. Ważne jest to, bym się czuł bezpiecznie w dobrze zarządzanym moim kraju. Pod rządami PiSu, który tak mocno dzieli ludzi, już się tak nie czuję. Skaczemy sobie do oczu z byle powodu. Przed erą PiSu tego nie było. Młody jesteś, nie pamiętasz więc pierwszych, dwuletnich rządów PiSu. Po jednej głupiej wypowiedzi pana Ziobry niemal stanęła transplantologia. Przez dwa lata narozrabiali, na szczęście nie tak dużo, jak teraz. Teraz kupili ludzi ich własnymi pieniędzmi i rozpieprzyli kraj w niemalże każdej dziedzinie. To jest przerażające. I jeszcze wpieprzają się w każdą dziedzinę życia zwyklych obywateli, jakby stary dziad Kaczyński, który nie wie nic o realnym życiu, miał panaceum na każdy problem. Dyktatorek, odważny zza kordonów policji i prywatnej ochrony.
To jest paradygmat oparty o pamięć ultrakrótkotrwałą i krótkotrwałą, które dominują w najmłodszej grupie społecznej. Sięgając do zasobów pamięci długotrwałej, okaże się, że każde pokolenie przechodzi podobne fazy rozwoju i wstecznictwa. Paradoks polega a tym, że obecnie protestujący byli bierni, jak inna władza kazała chować babciom dowody, by tym samym uniemożliwić udział w wyborach tym, co pamiętali czasy, w których inaczej myślący byli wyrzucani z Polski, katowani, mordowani i grzebani gdzie popadło. Każda dekada miała swoje jasne i ciemne strony, co w przypadku PiS i tak jest jedną z najbardziej cywilizowanych form sprawowania władzy przez partie polityczne. Twoja pamięć krótkotrwała powinna była odnotować, jak lubelscy organizatorzy Marszu Niepodległości nie mogli wziąć w nim udziału, bo zostali o 6 rano nawiedzeni przez  " smutnych panów "  i zatrzymani w celu złożenia wyjaśnień. Ty biorąc udział we wczorajszej manifestacji realnie lub online dzisiaj piszesz, że przed erą PiS-u możn a było czuć się bezpieczniej?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętaj polityku kiedy naród wku****** kończy się Twój czas na siedzenie przy suto nakrytym z naszych podatków stoliku. Pętla się zaciska wywieziemy was na taczkach ze stanowiska
 Zamienicie obecnych na tych, którzy robili to samo: " Ile kosztowały kolacje polityków PO na koszt podatnika? Znamy ceny dwóch najsłynniejszych spotkań:  1435 zł – kolacja Belki z Sienkiewiczem,  1352 zł - kolacja Sikorskiego z Rostowskim..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie swój PIS zamydlili wszystkim oczy 500+, 1000+ albo niewiem czym jeszcze ciemnota poszla do urn glosować to teraz macie co chcieliscie, swojego wodza, jeszcze tylko brakuje żeby się królem kaczorek ogłosił, teraz niech każdy kto na PiS głosował zobaczy do czego doprowadził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ZABIJAJ ---Siostry w DPSie w Broniszewicach opiekują się 56 chłopcami w różnym wieku i z różnym stopniem niepełnosprawności intelektualnej i fizycznej. Tam każdy jest chciany i akceptowany....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co niewolnikom się nie podoba ?? Nie dali obiecanej miski ryżu ?? Czego wy nie rozumiecie, kto ma umrzeć, ten umrze i trudno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ZABIJAJ ---Siostry w DPSie w Broniszewicach opiekują się 56 chłopcami w różnym wieku i z różnym stopniem niepełnosprawności intelektualnej i fizycznej. Tam każdy jest chciany i akceptowany....
 I co w związku z tym? Zastanawiałeś się dlaczego robią to zakonnice, a nie rodzice tych chłopców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętaj polityku kiedy naród wku****** kończy się Twój czas na siedzenie przy suto nakrytym z naszych podatków stoliku. Pętla się zaciska wywieziemy was na taczkach ze stanowiska
Zamienicie obecnych na tych, którzy robili to samo: "   Ile kosztowały kolacje polityków PO na koszt podatnika? Znamy ceny dwóch najsłynniejszych spotkań:       1435 zł – kolacja Belki z Sienkiewiczem,       1352 zł - kolacja Sikorskiego z Rostowskim..."  
  Jak widać, lasu tym razem nie zamknęli. Ojoj. Kolacyjki Belki i Rostowskiego. A jak woźna z Brzeszcz, czy amator nieletnich prostytutek z Podkarpacia, albo obrońcą pedofili w sutannie z kroplami do oczu latali służbowymi samolotami za prywatnymi sprawami, to ile to kosztowało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już od dawna żyjemy w państwie katolskich talibów sekty pis i tej żałosnej konfederacyi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...